הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות מיכל קירט עיצוב תכשיטים

הצהרת פרטיות

פרק 1 – מה אנו עושים עם המידע שלך?

כשאתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה מוסר לנו כמו שמך כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.

כשאתה גולש בחנות שלנו, אנו גם מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך בכדי לספק לנו מידע העוזר לנו ללמוד על הדפדפן שלך ומערכת ההפעלה שלך.

שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך מיילים אודות החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים

רק 2 – הסכמה

כשאתה מספק לנו מידע אישי להשלמת עסקה, אימות כרטיס האשראי שלך, ביצוע הזמנה, סידורי משלוח או החזרת רכישה, אנו לא נשתמש במידע זה אלא רק לרכישה שעשית

כיצד אני מבטל את הסכמתי?

אם לאחר ההצטרפות, תשנה את דעתך, אתה רשאי למשוך את הסכמתך ליצור אתך קשר, להמשך איסוף, שימוש או חשיפה של המידע שלך, בכל עת, על ידי יצירת קשר בכתובת או לשלוח לנו דוא"ל בכתובת : mkirat@netvision.net.il

פרק 3 – גילוי נאות

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי החוק לעשות זאת או אם אתה מפר את תנאי השירות שלנו.

פרק 4 – שירותי צד שלישי

באופן כללי ספקי הצד השלישי המשמשים אותנו יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלכם במידה הדרושה בכדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.

עם זאת, לספקי שירותים מסוימים של צדדים שלישיים, כגון שערי תשלומים ומעבדי עסקאות תשלום אחרים, יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לצורך עסקאות הקשורות לרכישה שלך.

עבור ספקים אלה אנו ממליצים שתקרא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכל להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה.

בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים הנמצאים בתחום שיפוט שונה משלנו או אתה. כך שאם אתה בוחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירותי צד ג ', המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.

כדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך עוברת על ידי שער תשלום שנמצא בארצות הברית, המידע האישי שלך המשמש בהשלמת אותה עסקה עשוי להיות נתון לחשיפה על פי החקיקה של ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.

ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מופנה מחדש לאתר או לאפליקציה של צד שלישי, אינך נשלט עוד על ידי מדיניות פרטיות זו או על תנאי השירות של האתר שלנו.

קישורים

כשאתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. אנו לא אחראים לנוהלי הפרטיות באתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

פרק 5 – אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומנהגים לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא יאבד, לא נעשה שימוש לרעה, לגישה אליו, לחשיפה, לשינוי או להשמדה.

אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ונשמר בקידוד AES-256. אף ששום שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינו מאובטח במאת האחוזים, אנו עוקבים אחר כל דרישות ה- PCI-DSS ומיישמים תקני תעשייה מקובלים נוספים.

פרק 7 – גיל הסכמה

על ידי שימוש באתר זה אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה גיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר התלויים הקטינים שלך שישתמשו באתר זה.

פרק 8 – שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת. אנא עיין בזה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי עודכן, כך שאתה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה.

אם החנות שלנו נרכשת או ממוזגת עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.

שאלות ומידע קשר

אם ברצונך: לגשת, לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, לרשום תלונה או פשוט רוצה לקבל מידע נוסף פנה לממונה על ציות לפרטיות בכתובת mkirat@netvision.net.il או בדואר בכתובת

מעצבת תכשיטים מיכל קירט

הרחבה 31 קיבוץ גשור 1294200

מיכל קירט מעצבת תכשיטים. תכשיטי כסף 925. זכוכית רומית עתיקה

10% הנחה על כל המוצרים

לקבלת ההנחה יש להכניס את הקוד: 10MKRG בקופה